Натяжні стелі ціна з установкою в Києві | Калькулятор
Замовити
зворотній
дзвінок

Ціни на натяжні стелі

Як і в кожному магазині по абсолютно різній продукції ціни різняться. В цьому розділі сайту Ви для себе знайдете відповіді на Ваші питання по ціні натяжної стелі. Звичайно ж буде правильніше щоб приїхав майстер, оцінив масштаб роботи і сказав точну вартість. Так як ціна залежить від безлічі факторів про які ми нижче пропишемо. Але для розуміння ціноутворення нашої компанії, зверніть увагу на наступні розділи. Очікуємо на Ваш дзвінок!

Матеріал полотна (з установкою)
Найменування Ціна, грн Од. вим.
Плівка Premium глянець, мат, сатин 170 кв. м.
Плівка металік, перламутр, translucent, іскри, краплини, нитки, небо 230 кв. м.
Тканинне полотно Clipso 700 кв. м.
Різьблені натяжні стелі «Apply» 355 кв. м.
Комплектуючі (з монтажем)
Найменування Ціна, грн Од. вим.
Профіль алюмінієвий 60 пог. м.
Профіль пластиковий 35 пог. м.
Профіль безщелевой стельовий, алюмінієвий 120 пог. м.
Профіль бесщелевой парящий, алюмінієвий 250 пог. м.
Профіль Clipso для тканинних стель 120 пог. м.
Додаткові послуги
Найменування Ціна, грн Од. вим.
Монтаж кутів 40 шт.
Обхід труби 150 шт.
Закладний елемент під люстру ⌀ більше 150 мм 100 шт.
Закладний елемент під точковий світильник 100 шт.
Криволінійні ділянки стелі 80 пог. м.
Монтаж до керамограниту 300 пог. м.
Розводка проводів під освітлення 80 пог. м.
Двохрівневий перехід від 750 пог. м.
Ніша в натяжній стелі 1100 пог. м.
Світлова лінія 1200 пог. м.
Прихований карниз для штор 750 пог. м.
Стельовий карниз для штор від 150 пог. м.
Робота на великій висоті 15% від вартості
“Зоряне небо” від 500 кв. м.
Фотодрук від 350 кв. м.
Декоративна вставка 35 шт.
Кольорова вставка 45 шт.
Монтаж люстри від 100 шт.

При оформленні свого житла і надання йому нового виду кожен керується не тільки власним почуттям смаку і стилем, але і вартістю певних послуг, які виконують спеціальні бригади. Оформлення стелі можна провести власними силами (пофарбувавши, поклеїв) або найняти перевірену компанію, яка створить найпопулярнішу стелю за допомогою натяжних систем.

Найдорожчим матеріалом для натяжної стелі є тканинне полотно. Це пов’язано з тим, що виробництво такого виду істотно дорожче, ніж плівка. Також елітарність тканинного полотна на порядок вище, ніж у ПВХ основи. Однак на сам матеріал збільшує вартість готової стелі. Якщо на ПВХ полотні будуть зображені малюнки, нанесені блискітки, певна фактура або вам необхідний певний відтінок, тон – це також вплине на підсумкову ціну. Замовляючи у нас натяжні стелі, ціна може змінюватися від кількості рівнів. Це пов’язано з тим, що вони не просто розташовані один навпроти одного. У найпростіших випадках застосовують підсвічування між рівнями, яке буде знаходитися на спеціальних конструкціях. Якщо ви бажаєте унікальне оформлення стелі для додання максимально оригінального виду, дворівневі конструкції розробляються дизайнерами, а це додаткові витрати. Не варто забувати про фактори, які можуть значно ускладнити монтажні роботи. Оскільки натяжна стеля передбачає максимально рівну поверхню, будь-яка перешкода на стелі може вплинути на вартість готової роботи. Цими факторами вважаються стояки, нестандартна кількість кутів в кімнаті, ділянки з кривими лініями, стельові прилади освітлення. Наша компанія пропонує вам замовити установку натяжних стель за ціною нижче, ніж у наших конкурентів. Тому як в своєму прайсі ми надали деякі моменти, які впливають на ціноутворення готового продукту:

 • мінімальні витрати на витратні матеріали. Оскільки ми співпрацюємо з провідними виробниками всіх необхідних комплектуючих для установки стель, наші ціни будуть одними з доступних в Києві;
 • за багаторічний досвід роботи ми звели до мінімуму свої витрати, оскільки в нашому штаті зібрано найоптимальнішу кількість співробітників, які виконують певні процеси. В результаті кожен з них отримує заробітну плату відповідно до обсягу та якості виконаного.

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

Кілька найчастіших питань:
 1. Від яких параметрів може залежати вартість натяжної стелі в Києві?
  • загальна площа приміщення;
  • якість матеріалу;
  • фактура полотна;
  • складність конструкції, тобто в скільки рівнів стелю;
  • наявність вбудованої системи освітлення;
  • наявність карниза і тд.
 2. Який термін служби натяжної стелі?

  Якщо використовуються якісні матеріали натяжної полотна, якщо дотримані всі вимоги до установки, а параметри експлуатації стелі близькі до норми, мінімальний термін служби без зміни зовнішнього вигляду, робочих характеристик складе 12-15 років. Після цього ви завжди можете замовити новий тип полотна, який монтується на старі профілі.

 3. Глянцеву або матову стелю?

  Глянцеві стелі візуально здатні збільшити навіть самі невеликі приміщення за рахунок відображення сонячного світла і штучного освітлення. Це ідеальний варіант для кухні або ванної кімнати. Матові поверхні надають приміщенню домашнього комфорту і затишку, забезпечуючи розсіяне світло і м’які відображення. Їх краще використовувати в спальні, вітальні або дитячій кімнаті.

 4. На якому з етапів ремонту рекомендується монтувати натяжну стелю?

  Зазвичай подібні конструкції монтуються тільки після закінчення основного ремонту: у вас повинні бути оштукатурені стіни, укладено підлогове покриття, зроблені відкоси на вікнах і дверях, встановлені дверні коробки. Будь-які ремонтні роботи після монтажу призводять до осідання на поверхні пилу і бруду – це необхідно враховувати при плануванні етапів.