25 відповідей на питання - Важливе про натяжні стелі
Замовити
зворотній
дзвінок

Питання-відповіді

Як замовити у вас натяжну стелю?

Насправді немає нічого складного. Вам достатньо зателефонувати за одним із вказаних на сайті телефонів або залишити онлайн заявку із зазначенням своїх контактних даних. З вами оперативно зв’яжуться менеджери для уточнення деталей, після чого на місце виїде замірник для точного розрахунку.

Скільки по часу займає виготовлення натяжної стелі?

Варто розуміти, що, як і будь-яка інша конструкція, система натяжної стелі вимагає певного часу для точного виготовлення по розрахованим розмірами і з урахуванням ваших побажань (додаткове освітлення, наприклад). В ідеалі ми готові виконати замовлення на наступний день при наявності матеріалу і вільної бригади. На практиці індивідуальні проекти виконуються зазвичай за 3-4 дні.

Наскільки нижчою буде нова стеля?

Це залежить від типу і стану базової стелі. В ідеальному випадку (вирівняна штукатуркою або виконана з гіпсокартону основна стеля) натяжне полотно «зменшить» висоту вашої кімнати на 2-3 см. Якщо стеля спочатку нерівна, то висота відступу від неї може скласти до 5 см. При використанні вбудованих світильників цей показник збільшується до 10-15 см (в залежності від їх типу).

Скільки триває установка натяжної стелі в стандартне приміщення площею 16-20 квадратів?

Якщо ми говоримо про кімнату правильної геометричної форми (квадрат або прямокутник в підставі), то монтаж профілю з подальшим натягом основного полотна триває близько 3-4 годин. Природно, бажано заздалегідь повністю позбутися від заважаючих меблів, які на час переносяться в інші кімнати. Додаткове освітлення, монтаж люстр, прокладка кабелів можуть істотно збільшити цей час.

Який термін служби натяжної стелі?

Якщо використовуються якісні матеріали натяжного полотна, якщо дотримані всі вимоги до установки, а параметри експлуатації стелі близькі до норми, мінімальний термін служби без зміни зовнішнього вигляду і робочих характеристик складе 12-15 років. Після цього ви завжди можете замовити новий тип полотна, який монтується на старі профілі.

Як підготувати приміщення для монтажу правильно?

Якщо ви бажаєте отримати оперативний монтаж, варто підготувати приміщення: прибрати рослини і громіздкі меблі, косметику і парфуми – все те, що погано переносить нагрівання повітря для розтягування полотна. Чим більше вільного місця для монтажників, тим якісніше і швидше вони виконають свої завдання.

Для якого стилю декору можна рекомендувати натяжні стелі?

Насправді сьогодні не існує стилістики оформлення приміщень, яка вважалася б несумісною з якісними натяжними стелями. Класика, лофт, бароко, мінімалізм, хай-тек, кантрі, прованс – скрізь будуть доречні натяжні стельові конструкції з правильно підібраною забарвленням і типом основного полотна.

Глянець або матова стеля?

Глянцеві натяжні стелі візуально здатні збільшити навіть самі невеликі приміщення за рахунок відображення сонячного світла і штучного освітлення. Це ідеальний варіант для кухні або ванної кімнати. Матові поверхні надають приміщенню домашнього комфорту і затишку, забезпечуючи розсіяне світло і м’які відображення. Їх краще використовувати в спальні, вітальні або дитячій кімнаті.

З якими елементами декору «сумісні» натяжні стелі?

Ви можете втілити в життя будь-які, в тому числі – найсміливіші дизайнерські рішення. Карнизи, світильники, люстри, вентиляційні решітки, рамки і обрамлення, зонування простору, використання перепадів висоти – з допомогою сучасної технології можна створити найскладніші конструкції з перевіреною ергономікою і зручністю для користувача.

Наскільки матеріал полотен безпечний для використання в дитячих кімнатах?

Якісні полотна натяжних стель від нашої компанії відповідають найжорсткішим вимогам, нормам і стандартам ЄС. Це підтверджують відповідні сертифікати та дозволи на використання без обмежень в будь-яких приміщеннях житлового і промислового типу.

А що, якщо виникне пожежа?

Монтовані нами полотна не тільки повністю екологічні і безпечні. Вони не будуть підтримувати відкрите горіння полум’я, швидко затухаючи і не виділяючи шкідливих речовин при високій температурі. Багато хто побоюється використовувати такі стелі в кухні – і зовсім даремно, адже полотна не вбирають сторонніх запахів, не виділяють канцерогенних речовин при підвищеній температурі над плитою, легко очищаються від жирового нальоту звичайними серветками.

Як боротися з жовтим нальотом на полотні?

Як правило, подібна проблема ніколи вам не загрожує, адже зовнішній вигляд полотна зберігається без змін протягом всього терміну експлуатації. Цей варіант можливий, якщо в приміщенні довго і часто курять – тютюновий дим містить барвники та смоли, які осідають на поверхні стелі. Спосіб боротьби з плямами простий – необхідно використовувати м’які серветки або ганчірочки, які просочені спеціальним спиртовим складом.

На якому з етапів ремонту рекомендується монтувати натяжну стеля?

Зазвичай подібні конструкції монтуються тільки після закінчення основного ремонту: у вас повинні бути оштукатурені стіни, укладено підлогове покриття, зроблені відкоси на вікнах і дверях, встановлені дверні коробки. Будь-які ремонтні роботи після монтажу стелі призводять до осідання на поверхні пилу і бруду – це необхідно враховувати при плануванні етапів.

Коли клеїти шпалери – до або після установки стелі?

Якщо ви купили дорогі шпалери, наклеювати їх краще після монтажу профілів і натяжки полотна. Необхідно змонтувати стельові багети, після чого приступати до поклеювання безпосередньо шпалер. Це дозволить уникнути можливого пошкодження подібної продукції, так як при монтажі профілю можливі різні форс-мажорні ситуації (зламалося свердло, зіскочила дриль і так далі).

Чи існує проблема з пилом?

Чи осідає пил на матових або глянцевих стелях – питання, яке хвилює багатьох. Сучасні ПВХ матеріали володіють антистатичним ефектом, тому особливих проблем з запиленістю у стель ніколи не спостерігалося. При необхідності можна обробити забруднені місця з використанням серветок і алкогольної розчину. Якщо мова йде про тканинних стелях, рекомендується виключно суха очистка.

Наскільки помітним є шов на ПВХ полотнах натяжних стель?

Стандартна ширина ПВХ полотна складає від 2 до 3.5 метрів, тому іноді доводиться вдаватися до процедури склеювання або зшивання. Сучасні технології дозволяють створювати цілісні полотна з окремих фрагментів, при цьому товщина шва не перевищує 0,2 мм. Природно, такий шов побачити досить важко навіть придивляючись: необхідно спостерігати під певним кутом і при «вдалому» світлі, щоб ідентифікувати місце спайки.

У яких типах приміщень встановлюють натяжні стелі?

Будь-яких обмежень на монтаж натяжних стель не існує. Їх встановлюють як в житлових, так і в виробничих, складських, торгових приміщеннях. Їх вибирають з-за відмінних робочих характеристики – полотна не вбирають запахи, не збирають конденсат, не вигоряють, на них не розвивається грибок і пліснява. Діапазон температур застосування – від -10 до + 45 °, при цьому ПВХ стелі рекомендуються для теплих приміщень, а тканинні аналоги – для холодних.

Що являють собою безшовні стелі?

Під цим поняттям «ховаються» тканинні стелі, які мають стандартну ширину полотна 2,1, 3,1 або 5,1 метра. Вони підбираються, виходячи з особливостей приміщення, викроюючи за розмірами і загальної площі кімнати. На відміну від традиційних ПВХ стель швидше монтуються, можуть бути сумісні з будь-якого типу фотодруком. Безшовні стелі зазвичай чутливі до вологого прибирання, тому для них рекомендована тільки суха чистка.

Як щодо звукоізоляційних властивостей? Чи можна використовувати натяжний полотно як засіб звукоізоляції, наприклад, в панельному будинку?

Відповідь – негативна, яка випливає з особливостей самого матеріалу. Полотно не стане перешкодою для сторонніх звуків, єдине, з чим воно справляється без проблем – це відлуння в порожньому приміщенні. Для якісної звукоізоляції рекомендується використовувати над натяжною стелею спеціальні ізоляційні панелі, які приклеюються на основну стелю.

Чому ПВХ-плівка пахне «синтетикою»?

Це природний процес, який проходить через кілька годин або пару діб. Сторонні запахи повністю зникають, тому турбуватися з цього приводу не варто. Спочатку полотно упаковано в герметичні рулони, тому після розгортання і натягування відбувається процес «дихання» плівки. Точно так же ви відчуваєте сторонній запах при розпакуванні нової техніки, ламінату, паркету або постільної білизни. Якщо ви замовляєте якісний продукт у перевіреного постачальника, ця проблема вирішиться сама собою в самий найближчий час.

Що робити в разі потопу від сусідів зверху?

Якщо потоп був незначним, з проблемою цілком можна впоратися самостійно. Для цього необхідно позбутися від води, відключивши попередньо електрику, знявши світильники і зливши рідину через технологічні отвори. Далі необхідно дати полотну висохнути і встановити світильники назад. При великому «повені» варто звертатися до фахівців з монтажу, які оцінять масштаб проблеми і при необхідності проведуть заміну полотна на нове. Варто розуміти, що сучасні ПВХ полотна витримують навантаження до 100 літрів води на квадрат, що не протікаючи при цьому. Безшовні тканинні аналоги, на жаль, такою здатністю не володіють, протікаючи при тривалому впливі рідини.

Яка максимальна потужність освітлення?

В сучасних натяжних стелях можна використовувати практично будь-які джерела освітлення. Природно існують певні обмеження на ту ж потужність галогенових ламп, як і рекомендації щодо мінімальної відстані від ламп до полотна. На практиці все давно використовують освітлення без будь-яких обмежень – ми рекомендуємо перед установкою попередньо порадитися з фахівцями щодо пріоритетного джерела освітлення для вашого конкретного випадку.

Скільки за часом монтуються дворівневі натяжні стелі?

Багаторівневі конструкції, до числа яких відносять стелі типу «зоряне небо», різьблені стелі і деякі інші різновиди – це, перш за все, ручна робота підвищеної трудомісткості. Щодо часу сказати досить складно, адже багато залежить від особливостей приміщення, наявності додаткових елементів, декоративного освітлення. У будь-якому випадку робота буде виконана швидше, ніж аналогічна по установці стандартної стелі з гіпсокартону.

Який ступінь натяжки полотна і чи буде вібрація від протягу в приміщенні?

Ступінь натяжки регулюється якісними профілями, надійно зафіксованими на стінах. Зазвичай використовується алюмінієвий профіль, що забезпечує необхідний рівень натяжки для довговічною служби в межах експлуатаційного терміну. При правильному монтажі ніякої вібрації не буде навіть при сильному протязі.

Що робити, якщо випадково пошкодили полотно стелі гострим предметом?

Рідкісна, але при цьому існуюча проблема. У вас може бути кіт або кішка, які люблять «гуляти по дахах» (в нашому випадку – по шафах) або при наклеювання шпалер можна випадково розрізати полотно канцелярським ножем. Особливо прикро, якщо натяжна стеля нова і міняти її ви поки не планували. Для подібних ситуацій є рішення: ви можете використовувати спеціальні декоративні наклейки, замовити ремкомплект з матеріалу того ж типу або спробувати «обіграти» пошкодження полотна, розмістивши в симетричних місцях автономні джерела освітлення.