Ціни на натяжні стелі в Києві, областi - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Ціни на натяжні стелі

Основное
Наименование Цена грн.
Натяжные потолки мат, глянец, сатин 170м2
Полотно метталик, небо, нити, перламутр 250м2
Многоуровневые натяжные потолки от 400м.п.
Парящий натяжной потолок от 250м.п.
Парящая штора от 200м.п.
Парящие линии 450м.п.
Натяжные потолки с фотопечатью 350м2
Тканевые натяжные потолки 700м2
Натяжные потолки “Звездное Небо” 500м2
Резные натяжные потолки “Apply” 355м2
Дополнительные работы
Наименование Цена грн.
Угол потолка (4 угла в подарок) 30шт.
Закладной элемент под люстру 150шт.
Закладной элемент под светильник 100шт.
Обход трубы 100шт.
Криволинейный участок 80м.п.
Обход керамогранита 150м.п.
Комбинация цвета 10% от стоимости полотна
Декоративная вставка 35м.п.
Цветная вставка 45м.п.
Установка Люстры-Сафита 50-100шт.
Разводка под освещение 80грн.
Профиль пластиковый 35м.п.
Профиль алюминиевый 60м.п.
Профиль алюминиевый 45м.п.
Профиль алюминиевый сепарационный 150м.п.

При оформленні свого житла і надання йому нового виду кожен керується не тільки власним почуттям смаку і стилем, але і вартістю певних послуг, які виконують спеціальні бригади. Оформлення стелі можна провести власними силами (пофарбувавши, оклеївши) або найняти перевірену компанію, яка створить найпопулярнішу стелю за допомогою натяжних систем. Якщо вам необхідні натяжні стелі, ціна Україна яких вас не злякає, рекомендуємо звернутися в нашу компанію «32metra».

Выбираючи натяжна стеля Київ, ціна може змінюватися в залежності від багатьох факторів, і умов.

Натяжні стелі Київ ціна

Ціна натяжної стелі залежить від виду монтажу. Існує кілька видів натяжних стель, якими займається наша компанія:

Також ціна на натяжні стелі залежить від техніки виконання. Ми пропонуємо найбільш затребувані види стель. Ознайомившись з нашим каталогом, ви можете вибрати найбільш підходящий для вас варіант:

Натяжні стелі ціна Київ виробництва Україна

Якщо вам необхідна натяжна стеля, ціна Київ доступна кожному, наша компанія «32metra» завжди до ваших послуг. Найголовнішим фактором, що впливає на вартість натяжних стель – площа, чим більше квадратних метрів буде задіяно, тим вище буде і ціна.

Наступна деталь на стелю натяжна – ціна використовуваного полотна. Наша компанія «32metra» використовує два види полотен:

Найдорожчим матеріалом для натяжної стелі є тканинне полотно. Це пов’язано з тим, що виробництво такого виду полотна істотно дорожче, ніж плівкових. Також елітарність тканинного полотна на порядок вище, ніж у ПВХ основи.

Однак на сам матеріал збільшує вартість готового стелі. Якщо на ПВХ полотні будуть зображені малюнки, розташовані блискітки, певна фактура або вам необхідний певний відтінок, тон – це також вплине на підсумкову ціну.

Замовляючи у нас натяжні стелі в Києві, ціна може змінюватися від кількості рівнів. Це пов’язано з тим, що рівні не просто розташовані один навпроти одного. У найпростіших випадках застосовують підсвічування між рівнями, розташовану на спеціальних конструкціях. Якщо ви бажаєте унікальне оформлення стелі для додання максимально естетичного вигляду, дворівневі конструкції розробляються дизайнерами, а це додаткові витрати.

Не варто забувати про фактори, які можуть значно ускладнити монтажні роботи. Оскільки натяжна стеля, ціни на установку якого ви можете подивитися на нашому сайті, передбачає максимально рівну поверхню, будь-яка перешкода на стелі може вплинути на вартість готової роботи. Цими факторами вважаються стояки, нестандартна кількість кутів в кімнаті, ділянки з кривими лініями, стельові прилади освітлення.

Де замовити натяжні стелі в місті Київ ціна недорого?

Наша компанія «32metra» пропонує вам замовити натяжні стелі, ціни нижчі, ніж у наших конкурентів. Тому як в своєму прайсі ми об’єднали мінімальну кількість факторів, які впливають на ціноутворення готового продукту:

 

Все це дає можливість замовити в Києві стелі натяжні, ціна яких вас приємно здивує.