Тканинні натяжні стелі в Києві, монтаж - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Тканинні натяжні стелі

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

Під час ремонтно-оздоблювальних робіт кожен з нас очікує неперевершений результат. І це стосується не тільки гармонійності всього дизайну в цілому. Кожен з видів обробки повинен стати не тільки особливим предметом гордості господарів, а й благотворно впливати на загальну атмосферу в приміщенні. Особливо це стосується обробки стель. На сьогоднішній день найпопулярнішим варіантом обробки стелі є натяжні конструкції. Однак сучасний споживач став занадто вимогливий і примхливий, тому світ будівельної індустрії пропонує інноваційне рішення – тканинні натяжні стелі, вартість яких дозволяє їх придбати кожному споживачеві.

« 1 of 2 »

Наша компанія «32metra» пропонує замовити тканинні натяжні стелі Київ за унікально низькою ціною. Незважаючи на те, що даний вид стельової обробки з’явився всього кілька років тому, цей вид конструкцій встиг стати досить популярним. Це пов’язано з тим, що готова стеля виглядає не просто благородно, але і володіє набагато більшим рядом переваг, ніж полотна з полівінілхлориду.

Де тканинні натяжні стелі купити?

Наша компанія «32metra» пропонує купити тканинні натяжні стелі, ціна Україна не матиме впливу на ваш сімейний бюджет. Для того щоб ваш стеля стала ексклюзивним і розкішним, вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті, і через кілька днів ви будете милуватися своїм новим приміщенням з унікальним дизайном.

Установка тканинних натяжних стель: особливість

Якщо ви вирішили купити тканинну натяжну стелю, необхідно знати всі особливості даного виду полотна. Зрозуміло, це не звична для нас тканина, з якої шиють одяг. Установка тканинних натяжних стель передбачає використання трикотажного поліестерового полотна, який оброблений поліуретановим розчином. Завдяки такому способу виробництва, тканинне полотно для натяжної конструкції виходить максимально міцним.

У нашій компанії «32metra» ви можете замовити тканинну натяжну стелю недорого від провідних виробників даного виду полотна. Кілька років тому за допомогою даного виду полотна конструкції натяжних стель виходили тільки зі швами, оскільки ширина даного покриття була трохи більше 1 метра. Завдяки стрімкому розвитку виробництва, на сьогоднішній день такі полотна дозволяють монтувати натяжні конструкції без єдиного шва: ширина полотна становить не менше 5 метрів.

Монтаж тканинних натяжних стель: переваги

Якщо вам необхідні натяжні стелі, монтаж тканинні дасть вам ряд переваг перед іншими полотнами завдяки своїми експлуатаційними характеристиками:

Тканинні натяжні стелі: ціна Київ

Якщо вас цікавить, скільки коштують тканинні натяжні стелі, рекомендуємо звернутися до менеджерів нашої компанії «32metra». Професійні фахівці нашої компанії допоможуть вам не тільки визначитися з вибором необхідного дизайну стелі, але і прорахують їх вартість.

Варто відзначити, що ціна на такий вид стель може змінюватися в залежності від декількох факторів:

Якщо ви хочете дізнатися реальну вартість такої натяжної конструкції, вам досить викликати нашого фахівця по виміру, який прорахує всі складові майбутнього монтажу.