Сатинові натяжні стелі в Києві, монтаж - студiя 32 metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Сатинові натяжні стелі

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

« 1 of 2 »

Сатинові натяжні стелі Київ

Натяжні стелі – це найпопулярніший вид обробки стель. Сучасні тенденції в ремонтних роботах не перестають дивувати своїх клієнтів. Оскільки існує тільки два види натяжних стель: матові і глянцеві, найвимогливіші споживачі стали бажати чогось нового і незвичайного. Вихід є – це натяжні стелі сатинові.

Сатинові натяжні стелі замовити ви можете в нашій компанії «32metra». Відразу хочеться відзначити, що даний вид стельової обробки виготовлений не з сатину. Свою назву натяжні сатинові стелі отримали завдяки своїй фактурності, яка максимально схожа з такою матерією. Якщо ви вирішили купити сатинову натяжну стелю, варто знати, що поверхня використовуваного матеріалу наближена до матової, але без присутності зернистості. Ця особливість робить сатинову стелю максимально віддаленим від побіленої або забарвленої поверхні.

Установка сатинової натяжної стелі

Якщо ви хочете замовити сатинову натяжну стелю Київ, радимо звернутися в нашу компанію «32metra».

Вибираючи даний вид обробки, ви отримуєте сатинову натяжну стелю плюси:

Монтаж сатинової натяжної стелі

Унікальність даного виду стель в тому, що при зміні освітлення і кута нахилу світла покриття може змінювати свій колір. Ефект перламутру дозволяє ставати стелі більш темним або світлим, що в свою чергу дає можливість по максимуму перетворити навіть самий непоказний інтер’єр.

Для досягнення максимальної різноманітності колірних відтінків можна встановити додаткові освітлювальні прилади, які в залежності від кута світла дозволять вам зануритися в світ торжества і свята або насолоджуватися спокоєм і затишком. У вартість замовлення входить кращі сатинові натяжні стелі.

Сатинові натяжні стелі: яку вибрати?

У нашій компанії «32metra» ви можете купити сатинову натяжну стелю і в максимально короткі терміни ви зможете самостійно оцінити переваги унікальної фактури матеріалу.

Незалежно від того, який вид ви виберете, стеля натяжна сатинова складається з поліхлорвінілової нитки, покритою спеціальною плівкою. Ця особливість дозволила добитися відсутності дрібних пір. Також, завдяки особливим армованим ниткам – це досить міцний і надійний матеріал.

Замовляючи даний вид стельового покриття в нашій компанії «32metra», вам не варто хвилюватися, скільки коштує сатиновий натяжна стеля і чи зможете ви собі його дозволити. Вартість такого покриття у нас доступна кожному споживачеві, при цьому ви отримаєте унікальний стелю з рядом переваг:

Вибирати колір полотна необхідно відповідно до дизайнерського рішення приміщення. Це необхідно для того щоб стилістика була гармонійною і єдиною. Наша компанія «32metra» співпрацює з провідними і перевіреними виробниками сатинових стель, що дає нам можливість гарантувати відмінну якість роботи кожного свого клієнта.