Різьблені натяжні стелі в Києві, монтаж - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Різьбленні натяжні стелі

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

Різьблені натяжні стелі. Гарно оформлений стеля – це не тільки лаконічний дизайн всього приміщення в цілому, але і особливий предмет гордості господарів житла, оскільки від ступеня оформлення стелі можна багато що сказати про спроможність власників та їх смакові переваги. На сьогоднішній день нікого не здивуєш натяжними стелями. На ринку будівельних послуг їх представлено досить велику кількість. Найпопулярнішим видом інноваційних конструкцій вважається різьблена стеля натяжна, в інтер’єрі який виглядає особливо дивовижно.

В нашій компанії «32metra» ви можете купити різьблену натяжну стелю за неймовірно низькою ціною. За допомогою таких конструкцій ви зможете втілити в реальність будь-яку стилістичну задумку в інтер’єрі вашого житла.

« 1 of 2 »

Різьблені натяжні стелі: де замовити?

У нашій компанії «32metra» ви можете купити різьблену натяжну стелю за унікально низькою ціною. Замовляючи натяжну конструкцію даного типу сьогодні, вже через кілька днів ви будете милуватися новим видом вашого житла. Для виклику фахівця і замовлення конструкції вам достатньо зателефонувати за телефонами, вказаними на сайті. Також ви можете залишити безкоштовну заявку на сайті, і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

Різьблені натяжні стелі: ціна в Києві

Вартість даного виду конструкцій залежить від декількох факторів:

Звернувшись в нашу компанію «32metra», ви можете отримати кваліфіковану консультацію наших менеджерів, які допоможуть прорахувати вартість стелі з урахуванням всіх ваших побажань і вимог.

Також якщо ви хочете замовити різьблену натяжну стелю, ми відправимо до вас фахівця, який проведе всі необхідні виміри абсолютно безкоштовно.

Натяжні стелі різьблені та їх унікальність

Якщо ви вирішили замовити різьблену натяжну стелю, варто знати, що це інноваційна методика в оформленні поверхні стелі. Особливістю даної конструкції є вирізи різної форми, які надають особливий дизайнерський ефект.

Каталог різьблених натяжних стель в нашій компанії «32metra» пропонує досить широкий вибір різного художнього оформлення стельових конструкцій, на яких можна зобразити:

Різьблена натяжна стеля, монтаж якої не займе багато часу, передбачає не тільки різні вирізи і колірні відтінки використовуваних полотен, а й особливі світлові рішення, що створюють особливий декоративний ефект. Також за допомогою відбиваючого ефекту можна повторити тематику, яка є в інтер’єрі. Якщо ви вирішили купити різьблену натяжну стелю в нашій компанії «32metra», варто розуміти, що це конструкція з полотен цільного типу і з різними вирізами, які розташовуються на різних рівнях.

Різьблені стелі натяжні: переваги

Установка різьбленої натяжної стелі передбачає використання полотен різної фактури і колірних відтінків. Перфорація особливого розподілу і грамотно розташованих освітлювальних приладів дозволяє втілити в реальність зображення з максимальним об’ємом. Ці особливості надають лаконічності інтер’єру в будь-якому стилі (від класичного оформлення до дизайну в стилі хай-тек).

У нашій компанії «32metra» ви можете замовити перфоровані стелі і оцінити всі переваги даної конструкції: