Натяжна стеля зоряне небо в Києві, монтаж - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Натяжні стелі зоряне небо

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

Натяжні стелі давно вкоренилися, як один з кращих елементів декору стель. З їх допомогою можна перетворити будь-яке приміщення. Наявність різних варіацій полотен і технік їх монтажу дозволяють створювати нові дизайни кімнат, доповнювати і удосконалювати інтер’єр. Одним з найбільш шикарних і незвичайних варіацій натяжних стель є зоряне небо. Надзвичайно гарне і екстраординарне рішення, яке здатне прикрасити будь-яку стелю.

« 1 of 2 »

Зоряне небо натяжна стеля: стиль і практичність

Такий вид декору стелі користується високою популярністю. Натяжна стеля зоряне небо вартість має вельми доступну, але виглядає вишукано і неординарно. За допомогою нього можна надати атмосфері кімнати інтриги, чарівності.

Зоряне небо стеля натяжна може бути монтована з різними ефектами, від яких буде залежати її естетичність і сприйняття. Можна створити статичний ефект, коли світлодіоди світять спокійним, приглушеним світлом, не змінюючи силу випромінювання. Або динамічний, коли на полотні стелі розгортаються цілі картини:

Але крім естетичності, такий елемент декору виконує і практичну, важливу функцію освітлення. Правильно встановивши світлодіоди, можна домогтися необхідного рівня освітленості в приміщенні для дня і ночі. Досвідчені майстри завжди врахують особливості випромінювання світла, порадивши найправильніший варіант розміщення і кількості його джерел.

Монтаж натяжної стелі зоряне небо

Натяжна стеля зоряне небо можна створити декількома способами. Основні з яких: фотодрук, оптоволокно + фотодрук.

Якщо ви хочете дізнатися, скільки коштує натяжна стеля зоряне небо, необхідно визначитися вибором матеріалу для його створення. Адже в залежності від обраного способу натяжна стеля зоряне небо ціна змінюється. Доступним, але при цьому досить результативним способом, є стеля натяжна зоряне небо з фотодруком. Використовується глянцеве полотно в синьому кольорі з малюнками на космічну тематику.

Для комбінованого способу (фотодрук і оптоволокно) потрібно трохи більше часу і матеріалів. Тому його вартість на порядок вище. Але і виглядає він більш реалістично і ефектно. Спочатку монтують полотно синього кольору з фотодруком малюнків на зоряну тематику. Потім інсталюють оптоволокно, воно транслює світлове випромінювання зсередини, яке проходить в маленькі отвори на волокні. Для того щоб рівень яскравості світла був різним, застосовують оптоволокно різної товщини.

Установка натяжної стелі зоряне небо

Натяжна стеля зоряне небо, його монтаж необхідно проводити строго з урахуванням технологічних рекомендацій. Для того щоб зробити установку, потрібно світлове оптичне волокно. Даний матеріал використовують не випадково, адже він володіє вогнетривкими, зносостійкими властивостями, має низьку тепло провідність, стійке до вологості.

Щоб полотно натяжні стелі із зоряним небом виглядало природно і реалістично, рекомендується 120 зірок на 1 квадратний метр. Джерелом світла для «зірок» найчастіше є світловий проектор.

Натяжна стеля зоряне небо замовити в Києві

Компанія «32metra» пропонує увазі своїх клієнтів послугу установки натяжних стель зоряне небо. Якщо ви хочете бачити в своєму будинку зоряне небо натяжна стеля Київ красиве, оригінальне і незвичайне, наші співробітники зможуть вам допомогти. Великий досвід роботи, відповідальність і креативність дозволяють фахівцям нашої компанії створювати кращі проекти, що викликають захват у наших клієнтів.

Для того щоб дізнатися натяжна стеля зоряне небо, скільки коштує і інші питання, досить проконсультуватися з нашими менеджерами. Вони з радістю нададуть потрібну для вас інформацію. Створюйте, змінюйте, вдосконалюйте з компанією «32metra».