Натяжні стелі з фотодруком в Києві, монтаж - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Натяжні стелі з фотодруком

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

Фотодрук на натяжній стелі – це ексклюзивно, незвично і екстраординарно. Такий елемент декору виглядає стильно і оригінально, перетворює приміщення підкреслюючи смак свого господаря.

« 1 of 2 »

Натяжні стелі з фотодруком Київ

Компанія «32metra» пропонує увазі клієнтів послугу фотодрук для натяжних стель, з можливістю замовлення монтажу. Щоб вибрати натяжні стелі фотодрук, каталог представляє безліч різних варіацій для зображення на плівці. Дизайнери компанії допоможуть визначитися з варіантом в разі потреби.

Каталог фотодрук натяжні стелі можна переглянути на сайті нашої компаній. Широкий вибір варіантів дозволить підібрати малюнок, який гармонійно впишеться в будь-який інтер’єр. Поєднання кольорів, чіткість ліній і оригінальність підкреслять дизайн, роблячи атмосферу приміщення стильною і довершеною.

Натяжна стеля з фотодруком види

Фотодрук натяжні стелі буває різних видів. А саме:

  1. Сольвентний друк. Цей вид має на увазі нанесення на плівку сольвентних чорнил. Полотно для нанесення може бути максимум 3,5 метра в ширину.
  2. Ультрафіолетовий друк. Застосовують на полотні в незалежності від фактури. Максимальною шириною полотна для нанесення такого виду фотодруку є 2,2 метра. Але якщо є необхідність виготовлення більшої ширини, полотна зшивають, а друк здійснюється «пазловим» методом.
  3. Латексний друк. Якість такої печаті відрізняється високою чіткістю. Ширина полотна може бути будь-якою. Фарби для нанесення абсолютно безпечні, тому така натяжна стеля з фотодруком може бути використана навіть в дитячій.

Фотодрук на натяжних стелях каталог представляє різну тематику малюнків. Основні з яких:

Найчастіше користуються попитом натяжні стелі 3Д. За допомогою спеціальної технології нанесення фарби такі полотна виглядають об’ємними і реалістичними.

Натяжна стеля фотодрук особливості

Головною особливістю, якої відрізняються натяжні стелі фотодрук Київ від інших видів декору стелі, є оригінальність. Така натяжна стеля фотодрук виглядає незвично, привертає погляд і заворожує.

Вибираючи малюнок для фотодруку, необхідно ретельно продумати тематику, вибір кольорів. Він повинен гармонійно поєднуватися із загальним інтер’єром, доповнювати його.

Якщо обраний вами малюнок об’ємний, виконаний в яскравих кольорах, краще зробити інші елементи інтер’єру м’якими і непомітними. Добре виглядають варіанти, коли дрібні елементи, зображені на стелі, повторюються в дизайні кімнати.

Фарби, які використовуються для нанесення малюнка на стелі, не втрачають свою яскравість з часом, залишаються такими ж привабливими і соковитими.

Фахівці все ж рекомендують, вибираючи малюнок для друку, віддавати переваги пастельним, ніжним відтінкам з мінімальною кількістю помітних елементів. Ця рада допоможе насолоджуватися зображенням багато років, так як яскраві кольори швидко можуть набриднути і навіть почати дратувати.

Як замовити фотодрук для натяжної стелі?

Компанія «32metra» допоможе перетворити ваш будинок за допомогою оригінальних варіантів натяжних стель з фотодруком. Такий вид декору як натяжні стелі фотодрук вартість мають вельми доступну, тому кожен бажаючий може замовити його для свого будинку або офісу.

Натяжні стелі з фотодруком ціни від нашої компанії мають прийнятні і виправдані. Консультанти компанії нададуть інформативні консультації, дадуть відповідь на всі ваші запитання. Багаторічний досвід, любов до своєї професії і талант дозволяють нашим співробітникам допомогти вам з вибором кращого варіанту малюнка для фотодруку. Тому замовляючи у нас фотодрук на натяжній стелі, ви можете розраховувати не тільки на якісну роботу, а й на підтримку і всіляку допомогу з боку нашої компанії.