Дворівневі натяжні стелі в Києві, монтаж - студiя 32metra

Замовити
зворотній
дзвінок

Дворівневі натяжні стелі

При замовленні натяжної стелі ви отримуєте:

getting-icon

Індивідуальний дизайн

getting-icon

Швидкий монтаж

getting-icon

Якісну роботу

« 1 of 2 »

Натяжні стелі дворівневі

Багато з нас звикли, що багаторівневі стельові конструкції виготовляються з використанням гіпсокартону. Сучасні методи обробки дозволяють виготовляти такі конструкції досить швидко без застосування шпаклювальних робіт, забарвлення і грунтовки поверхонь. Найпоширенішим видом обробки стелі вважається дворівнева натяжна стеля, ціна якого доступна кожному споживачеві.

У нашій компанії «32metra» ви можете замовити унікальні натяжні стелі дворівневі, ціна яких дозволить вам не тільки зробити ваше житло неповторним, але і додасть родзинку в інтер’єр кімнати.

Дворівневі натяжні стелі: монтаж і переваги

Звернувшись в нашу компанію «32metra», ми проведемо не тільки виміри і виготовимо красиві дворівневі натяжні стелі, але і проведемо максимально швидко монтажні роботи з наданням гарантії на багаторічний термін експлуатації. На сьогоднішній день вже багато жителів Києва встигли оцінити всі переваги дворівневих натяжних конструкцій. Це пов’язано з тим, що ціни на дворівневі натяжні стелі набагато нижче, ніж на аналогічні конструкції з гіпсокартону. Також натяжні стелі такого типу має ряд особливостей:

Якщо ви вирішили замовити натяжні стелі дворівневі, монтаж такої конструкції не займе багато часу. Однак якщо у вас з’явитися необхідність дістатися до систем комунікації, які будуть заховані за полотном натяжної стелі, всю конструкцію розбирати не доведеться. Для цього досить демонтувати необхідну частину конструкції, усунути проблему і зібрати стелю в початкове положення.

Де допустима установка дворівневих натяжних стель?

Монтаж дворівневих натяжних стель може виконуватися в різних кімнатах:

Замовляючи монтаж дворівневої натяжної стелі в нашій компанії «32metra», ви зможете самостійно оцінити всі переваги таких конструкцій:

Дворівневі натяжні стелі: вартість

Якщо ви вирішили монтувати натяжні дворівневі стелі у себе в будинку, радимо звернутися в нашу компанію «32metra». Ціни на дворівневі натяжні стелі представлені в розділі на сайті. Також ви можете скористатися допомогою наших менеджерів, які зможуть попередньо прорахувати чорнову вартість готової стелі. Залишити заявку на виклик майстра-замірника ви можете як в телефонному режимі, так і заповнити електронну форму на нашому сервісі.